Başarıyı Yakalayın.

Görev Yönetimi, Verim Analizi, İtibar yönetimi ile

Kliniğinizin gizli kalmış potansiyelini teknolojiyle ortaya çıkartın. Ekibinizi güçlendirecek teknolojiler kullanın.

Görev Yönetimi

Ekibinizden rica ettiğiniz bir görev gün boyu aklınızda kalmasın, unutulmasın da. Görev yönetimi modülüyle ekibinize tekrar eden görevler oluşturun. Kliniğinizin iş akışlarını efektif şekilde düzenleyin.

Verim Analizi

Medicasimple size boş vakitlerinizi doldurmak için öneriler sunar. Takvimi en iyi şekilde (optimum) kullanmak için sadece randevuları boş alanlara kaydırın.

Tedavi Planı Teklifleri

Hastalarınıza kabul edebilecekleri opsiyonları sunun. Muayene ardından yapılacak işlemlere dair teklifleri artık saniyeler içerisinde oluşturabilir, hastanızın alternatif tekliflerinizi çok kolay karşılaştırmasını sağlayabilirsiniz.

Repütasyon Yönetimi

Hastalarınız kliniğinizden aldıkları hizmeti değerlendirebilsin. SMS olarak giden otomatik hasta memnuniyet anketiyle internetteki repütasyonunuzu sürekli arttırın.

Sıkça Sorulan Sorular

Deneme sürümü veriyor musunuz?

Medicasimple'ın özelliklerinin ve faydalarının görülebilmesi için 30 gün ücretsiz deneme sürümü veriyoruz.

Herhangi bir iptal ücreti var mı?

Medicasimple aylık bir hizmettir. Planınızı istediğiniz zaman iptal edebilir, yükseltebilir veya düşürebilirsiniz. İptal ettiğinizde hesabınızdaki tüm verileri dışarı aktarabilir ve başka bir yazılıma taşıyabilirsiniz.

Diğer yazılımlardan eski verilerin aktarımlarını nasıl yapıyorsunuz?

Diğer yazılımlardan 0 veri kaybı konseptiyle aktarım yapıyoruz, bazı eski yazılımlardan bire bir aktarım maalesef yazılımın yapısından ötürü yapamıyoruz.

Medicasimple'a hangi cihazlardan erişebilirim?

Medicasimple bulut alt yapılı bir sistem olduğu için herhangi bir cihazdaki internet tarayıcısından ya da Apple ve Google Play Store'dan uygulama olarak indirip erişebilirsiniz.

Platformdaki diğer kullanıcıların yetkilerini kontrol edebilir miyim?

Her kliniğin çalışma sisteminin farklı olduğunu biliyoruz, dolayısıyla Medicasimple'da platform içerisinde yapılabilecek / görüntülenebilecek her yere dair esnek bir yetki havuzu oluşturduk.

Sorularınızın cevaplarını bulamadınız mı?
Buraya tıklayarak canlı destek ekibimize ulaşın.
You can meet Medicasimple today!
Request a demo to learn how Medicasimple can benefit your clinic.