Kayıpsız Geçiş

Kusursuz Veri Aktarımı

Hasta bilgileri, ödeme planları, randevu geçmişi, X-ray görüntüleri ve dahasını kayıpsız Medicasimple'a aktarmak için detaylı veri aktarım süreciyle tanışın.

Her Sistem | Her Cihaz

Medicasimple, bu zamana kadar 20+ hasta takip yazılımından başarıyla veri aldı, hiçbir sistem Medicasimple için karmaşık ya da aktarılamayacak kadar büyük değil.

Medicasimple kliniğinizdeki tüm görüntüleme cihazlarına entegre olabilir.

Elektronik Veri Aktarımı

Kayıtlı hasta sayınız 1.000 ya da 100.000 olması fark etmeden; tüm aktarım işlemi elektronik olarak eski hasta takip yazılımınıza özel hazırladığımız programlarla yapılıyor.

Aktarım Süreci

=> Veri Çıkartma

Mevcut hasta takip sisteminize erişecek, ne kadar verinin mevcut olduğunu, eski verilerin doğruluğunu, verilerin hangi bölümlerinin dönüştürülmesi gerektiğini belirlemek için klinik personelinizle birlikte çalışacağız.

=> Test Ortamı

Veri aktarım işlemi test ortamına aktarıldıktan sonra verilerin bütünlüğü ve veri kaybı olmadığına dair mutabıklaştıktan sonra son aşamaya geçeceğiz.

=> Son Aktarım

Test Ortamı onayınız sonrası Medicasimple'ı kullanabilmeniz için son bir defa güncel verilerin canlı ortamına aktarımını sağlayacağız.

Medicasimple ekibi tüm süreçlerinde başarılı kliniklerin yanında.

Sıkça Sorulan Sorular

Deneme sürümü veriyor musunuz?

Medicasimple'ın özelliklerinin ve faydalarının görülebilmesi için 30 gün ücretsiz deneme sürümü veriyoruz.

Herhangi bir iptal ücreti var mı?

Medicasimple aylık bir hizmettir. Planınızı istediğiniz zaman iptal edebilir, yükseltebilir veya düşürebilirsiniz. İptal ettiğinizde hesabınızdaki tüm verileri dışarı aktarabilir ve başka bir yazılıma taşıyabilirsiniz.

Diğer yazılımlardan eski verilerin aktarımlarını nasıl yapıyorsunuz?

Diğer yazılımlardan 0 veri kaybı konseptiyle aktarım yapıyoruz, bazı eski yazılımlardan bire bir aktarım maalesef yazılımın yapısından ötürü yapamıyoruz.

Medicasimple'a hangi cihazlardan erişebilirim?

Medicasimple bulut alt yapılı bir sistem olduğu için herhangi bir cihazdaki internet tarayıcısından ya da Apple ve Google Play Store'dan uygulama olarak indirip erişebilirsiniz.

Platformdaki diğer kullanıcıların yetkilerini kontrol edebilir miyim?

Her kliniğin çalışma sisteminin farklı olduğunu biliyoruz, dolayısıyla Medicasimple'da platform içerisinde yapılabilecek / görüntülenebilecek her yere dair esnek bir yetki havuzu oluşturduk.

Sorularınızın cevaplarını bulamadınız mı?
Buraya tıklayarak canlı destek ekibimize ulaşın.
You can meet Medicasimple today!
Request a demo to learn how Medicasimple can benefit your clinic.