Kolay Başlangıç

Kusursuz Değişim Sağlayın

Uzman kurulum ekipleri, entegrasyon haritası ve özel dijital veri transferi yöntemlerimiz ile yazılım değişikliği sürecini kusursuz deneyimleyin.

Adım 1 - Tanışma Toplantısı

Medicasimple servis sözleşmesini imzaladıktan sonra ekibimizden kliniğiniz için özel atanacak Entegrasyon Sorumlusu geçiş sürecini başlatacaktır.

Entegrasyon sorumlusu mevcut iş akışlarınızı, klinik paydaşlarını, entegrasyon önceliklerini ve hedefleri anlamak için toplantı planlayacak.

Adım 2 - Veri Transferi

Hasta bilgileriniz, tedavi planlarınız, randevular, ödeme kayıtları, kişiye özel röntgenler ve birçok diğer doküman kayıpsız bir şekilde Medicasimple Test ortamına aktarılacak. Sizden aktarılan verilerin bütünlüğü ve veri kaybı olmadığına dair onay istenecek.

Adım 3 - Eğitim

Medicasimple Eğitim ekibi yeni yazılıma geçişte çalışanlarınızın yeni sistemi öğrenip sistemin benimsenmesinde baştan sona yanında olacaktır.

Banko, Asistanlar, Hekimler ve Yönetim için benzersiz en iyi pratikleri paylaşıyoruz.

Adım 4 - Canlıya Geçiş

Eğitimler tamamlandıktan sonra son bir defa güncel verileriniz Medicasimple ortamına taşınacak ve eski sisteme veri girişi ihtiyacı kalmayacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Deneme sürümü veriyor musunuz?

Medicasimple'ın özelliklerinin ve faydalarının görülebilmesi için 30 gün ücretsiz deneme sürümü veriyoruz.

Herhangi bir iptal ücreti var mı?

Medicasimple aylık bir hizmettir. Planınızı istediğiniz zaman iptal edebilir, yükseltebilir veya düşürebilirsiniz. İptal ettiğinizde hesabınızdaki tüm verileri dışarı aktarabilir ve başka bir yazılıma taşıyabilirsiniz.

Diğer yazılımlardan eski verilerin aktarımlarını nasıl yapıyorsunuz?

Diğer yazılımlardan 0 veri kaybı konseptiyle aktarım yapıyoruz, bazı eski yazılımlardan bire bir aktarım maalesef yazılımın yapısından ötürü yapamıyoruz.

Medicasimple'a hangi cihazlardan erişebilirim?

Medicasimple bulut alt yapılı bir sistem olduğu için herhangi bir cihazdaki internet tarayıcısından ya da Apple ve Google Play Store'dan uygulama olarak indirip erişebilirsiniz.

Platformdaki diğer kullanıcıların yetkilerini kontrol edebilir miyim?

Her kliniğin çalışma sisteminin farklı olduğunu biliyoruz, dolayısıyla Medicasimple'da platform içerisinde yapılabilecek / görüntülenebilecek her yere dair esnek bir yetki havuzu oluşturduk.

Sorularınızın cevaplarını bulamadınız mı?
Buraya tıklayarak canlı destek ekibimize ulaşın.
You can meet Medicasimple today!
Request a demo to learn how Medicasimple can benefit your clinic.