Yönetin.

Hatırlatıcı, Stok Yönetimi ve Raporlar ile

Klinik prensiplerinize göre kendi sisteminizi oluşturun. Medicasimple klinik görevlerinizi, günlük süreçlerinizi yönetir. Klinik yönetimini otomatize edin.

Hatırlatıcı ve Bildirimler

Kliniğinizde neler olup bitiyor anında haberdar olun. Zamanında tamamlanmayan bir görev, tedavi planlarında değişiklik, azalan kritik stok ve daha birçoğu. Kendinize özel hatırlatıcı sisteminizi kurun.

Raporlama

Verilerinize gerçek zamanlı olarak erişin, görselleştirin ve yorumlayın. Kliniğinizin, finansal ve idari performansına ilişkin iç görüler elde edin.

Entegrasyonlar

Sağlık bakanlığı ve e-nabız entegrasyonlarımız ile klinik içinde yapılan tüm işlemler yönetici onayı ile tek tık ile sisteme gönderilebiliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Deneme sürümü veriyor musunuz?

Medicasimple'ın özelliklerinin ve faydalarının görülebilmesi için 30 gün ücretsiz deneme sürümü veriyoruz.

Herhangi bir iptal ücreti var mı?

Medicasimple aylık bir hizmettir. Planınızı istediğiniz zaman iptal edebilir, yükseltebilir veya düşürebilirsiniz. İptal ettiğinizde hesabınızdaki tüm verileri dışarı aktarabilir ve başka bir yazılıma taşıyabilirsiniz.

Diğer yazılımlardan eski verilerin aktarımlarını nasıl yapıyorsunuz?

Diğer yazılımlardan 0 veri kaybı konseptiyle aktarım yapıyoruz, bazı eski yazılımlardan bire bir aktarım maalesef yazılımın yapısından ötürü yapamıyoruz.

Medicasimple'a hangi cihazlardan erişebilirim?

Medicasimple bulut alt yapılı bir sistem olduğu için herhangi bir cihazdaki internet tarayıcısından ya da Apple ve Google Play Store'dan uygulama olarak indirip erişebilirsiniz.

Platformdaki diğer kullanıcıların yetkilerini kontrol edebilir miyim?

Her kliniğin çalışma sisteminin farklı olduğunu biliyoruz, dolayısıyla Medicasimple'da platform içerisinde yapılabilecek / görüntülenebilecek her yere dair esnek bir yetki havuzu oluşturduk.

Sorularınızın cevaplarını bulamadınız mı?
Buraya tıklayarak canlı destek ekibimize ulaşın.
You can meet Medicasimple today!
Request a demo to learn how Medicasimple can benefit your clinic.