Başarı Ortağı

Erişilebilir Profesyonel Destek

Sizleri başarı ortağımız olarak gördüğümüz için daima yanınızda olmak, sizin başarılı olduğunuzu görmek bizim de haklı gururumuz. Başarıyı sürdürülebilir kılmak için her zaman yanınızdayız. 7/24 ulaşılabilir destek hattı ve desteğe odaklanmış ekibimiz ile uygulama içi veya uygulama dışı fark etmeksizin daima ulaşılabilir konumdayız.

Destek Kanalınızı Seçin

Size yardımcı olabilmek için iletişim kanallarımızı geliştirmeye odaklandık. Canlı sohbet, aramalar, video konferans veya mail yolu ile dilediğiniz zamanda dilediğiniz yerde destek alabilirsiniz.

Bilgi Havuzumuza Erişin

Medicasimple ile neler yapabileceğinizi öğrenmek ya da size faydalı olacağını düşündüğünüz yönleri keşfetmek için kütüphanemize erişim tüm kullanıcılarımıza(ya da kütüphanemiz tüm hekimlerimize) açıktır. Yazılı dokümanlardan uygulama içi videolara kadar her formda eğitici içerik tek tık ile erişilebilir durumda.

Online Seminerlerimize Katılın

Online seminerlerimize katılarak sorularınızı canlı olarak iletip anlık olarak cevap alabilirsiniz. Dahası da bu seminerlerimize daha sonra websitemizden ve bilgi kütüphanemizden dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Deneme sürümü veriyor musunuz?

Medicasimple'ın özelliklerinin ve faydalarının görülebilmesi için 30 gün ücretsiz deneme sürümü veriyoruz.

Herhangi bir iptal ücreti var mı?

Medicasimple aylık bir hizmettir. Planınızı istediğiniz zaman iptal edebilir, yükseltebilir veya düşürebilirsiniz. İptal ettiğinizde hesabınızdaki tüm verileri dışarı aktarabilir ve başka bir yazılıma taşıyabilirsiniz.

Diğer yazılımlardan eski verilerin aktarımlarını nasıl yapıyorsunuz?

Diğer yazılımlardan 0 veri kaybı konseptiyle aktarım yapıyoruz, bazı eski yazılımlardan bire bir aktarım maalesef yazılımın yapısından ötürü yapamıyoruz.

Medicasimple'a hangi cihazlardan erişebilirim?

Medicasimple bulut alt yapılı bir sistem olduğu için herhangi bir cihazdaki internet tarayıcısından ya da Apple ve Google Play Store'dan uygulama olarak indirip erişebilirsiniz.

Platformdaki diğer kullanıcıların yetkilerini kontrol edebilir miyim?

Her kliniğin çalışma sisteminin farklı olduğunu biliyoruz, dolayısıyla Medicasimple'da platform içerisinde yapılabilecek / görüntülenebilecek her yere dair esnek bir yetki havuzu oluşturduk.

Sorularınızın cevaplarını bulamadınız mı?
Buraya tıklayarak canlı destek ekibimize ulaşın.
You can meet Medicasimple today!
Request a demo to learn how Medicasimple can benefit your clinic.