Covid-19 Özel

Pürüzsüz ve Kolay Entegrasyon

Bir yılı aşkın süredir yüz yüze geldiğimiz pandemi diş hekimlerinin de işini ve hayatını bir çok yönden etkiledi. Medicasimple olarak biz tüm bu süreci en yakından takip edip, hekimlerimizin bu süreci yara almadan atlatması bir yana tüm bu olan bitenden bir ders çıkarıp ileriye dönük yatırımlar yaparak olanları lehine çevirmesini hedefliyoruz.

Covid-19 özel sayfası başlık fotoğrafı

Online SMS

Medicasimple paneli üzerinden kliniğiniz adına tanımladığınız numara ile tüm kayıtlı hastalarınıza ulaşabilirsiniz. Dahası ise bundan yararlanmak için kliniğinizde olmanıza gerek yok.

Covid-19 özel sayfası online sms/arama fotoğrafı.

Temassız Banko

Covid-19 herhangi bir temas durumunda bizleri endişelendiren, bu risklerden kaçınamayacağımız bir durum. Temassız banko işlemleri bu konuda hayat kurtarıyor. Onlarca kağıdı ortadan kaldırıp, anamnez, onam, KVKK gibi formları online olarak doldurulup, tüm yasal sınırların içinde kalarak sistemlerimize kayıt edilmesini sağlıyoruz.

Covid-19 özel sayfası temassız banko fotoğrafı.

Raporlama

Kliniğinizde olan biteni, yeni eklenen hasta sayısından oluşturulan tedavi planı sayısına, tamamlanan görevlerden, iptali gerçekleşen randevulara kadar her ulaşmak istediğiniz veriye saniyeler içerisinde raporlama ekranında sizlere ulaştırır.

Covid-19 özel raporlama

Medicasimple Desteği

Pandemi sürecinde ve yakın gelecekte tüm ekibimizle hekimlerimize yardım etmek, onların hayatlarını kolaylaştırmak ve klinik içi tüm süreçleri iyileştirmek için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Her zaman değişikliklere adapte olmak, hastalarına daima dünya standartlarında hizmet sunmak ve klinik kalitesini üst seviyelere çıkarmak isteyen hekimlerimizin yanındayız.

You can meet Medicasimple today!
Request a demo to learn how Medicasimple can benefit your clinic.