Değer Katın.

Hasta Deneyimine, İlişkilerinize ve Tedavilerinize

Hastalarınızla kliniğiniz arasındaki her etkileşimde tedavi çıtasını ve deneyimini bir üst seviyeye çıkarın. Hasta deneyimini iyileştirin.

Randevu Öncesinde

Ekibinizin ve hastalarınızın vakti değerli. Artık hasta deneyimi kliniğe gelince değil henüz internetteyken başlıyor. Online randevu modülü, randevu hatırlatıcıları ile vakitten kazanın.

Klinikte

Hastalarınız kliniğin kapısından giriş yaptıklarında dijital klinik deneyimiyle onları karşılayın. Online hasta onam, anemnez, KVKK formları ile onlarca kağıt imzalamaktan hastalarınızı kurtarın.

Randevu 
Sonrasında

Cerrahi bir müdahele sonrası hastalarınızın uyması gereken kurallar olabilir, tedaviye dair size danışmak, online olumlu yorum bırakmak isteyebilirler.

Medicasimple App ile operasyon sonrası bakımı otomatik hale getirin.

Sıkça Sorulan Sorular

Deneme sürümü veriyor musunuz?

Medicasimple'ın özelliklerinin ve faydalarının görülebilmesi için 30 gün ücretsiz deneme sürümü veriyoruz.

Herhangi bir iptal ücreti var mı?

Medicasimple aylık bir hizmettir. Planınızı istediğiniz zaman iptal edebilir, yükseltebilir veya düşürebilirsiniz. İptal ettiğinizde hesabınızdaki tüm verileri dışarı aktarabilir ve başka bir yazılıma taşıyabilirsiniz.

Diğer yazılımlardan eski verilerin aktarımlarını nasıl yapıyorsunuz?

Diğer yazılımlardan 0 veri kaybı konseptiyle aktarım yapıyoruz, bazı eski yazılımlardan bire bir aktarım maalesef yazılımın yapısından ötürü yapamıyoruz.

Medicasimple'a hangi cihazlardan erişebilirim?

Medicasimple bulut alt yapılı bir sistem olduğu için herhangi bir cihazdaki internet tarayıcısından ya da Apple ve Google Play Store'dan uygulama olarak indirip erişebilirsiniz.

Platformdaki diğer kullanıcıların yetkilerini kontrol edebilir miyim?

Her kliniğin çalışma sisteminin farklı olduğunu biliyoruz, dolayısıyla Medicasimple'da platform içerisinde yapılabilecek / görüntülenebilecek her yere dair esnek bir yetki havuzu oluşturduk.

Sorularınızın cevaplarını bulamadınız mı?
Buraya tıklayarak canlı destek ekibimize ulaşın.
You can meet Medicasimple today!
Request a demo to learn how Medicasimple can benefit your clinic.